Το Μουντομπάσκετ δεν ήταν ο βασικός στόχος αυτής της προσπάθειας που ξεκινά η εθνική. Στην
26 Νοεμβρίου 2014, 00:33 |
Ο Αγγελος Αναστασιάδης μπορεί να μην δοκίμασε σχήμα στη τελευταία προπόνηση που έγινε στην Τούμπα
Μαρκόπουλος: "Ο τραυματισμός του Χαραλαμπίδη επισκίασε τα πάντα"
26 Νοεμβρίου 2014, 00:13 |
Συγκεκριμένα o Mαρκόπουλος είπε: "Συγχαρητήρια στην Ζιελόνα Γκόρα για τη νίκη της. Ήταν ένα δυνατό
Ρεκόρ Μέσι, περίπατος Μπαρτσελόνα, πάντα πρώτη η Παρί (VIDEOS)
25 Νοεμβρίου 2014, 23:58 |
AΠΟΕΛ-Μπαρτσελόνα 0-4 (27' Σουάρες, 38, 58' 87' Μέσι) Από την αρχή του ματς, η Μπαρτσελόνα δεν
Ρεκόρ Μέσι, περίπατος Μπαρτσελόνα, πάντα πρώτη η Παρί
25 Νοεμβρίου 2014, 23:38 |
Τρολάρισμα της Τσέλσι στην Άρσεναλ
25 Νοεμβρίου 2014, 23:28 |
Στο διάστημα μεταξύ του τρίτου και του τέταρτου γκολ της ομάδας του Ζοζέ Μουρίνιο στο ματς με τη
Εξουδετέρωσαν τον αντίπαλο κι έβαλαν αυτογκόλ! (VIDEO)
25 Νοεμβρίου 2014, 22:58 |
Άφθονο γέλιο σκόρπισε το τρίτο γκολ της Τσέλσι (στο 44ο λεπτό), αφού μετά από νέο κόρνερ του
Εξουδετέρωσαν τον αντίπαλο για να βάλουν αυτογκόλ (VIDEO)
25 Νοεμβρίου 2014, 22:48 |
Καταγγέλλει το νόμο στη FIFA η ΕΠΟ!
Με τη δημοσιοποίηση του προσχεδίου του νέου αθλητικού νόμου, γίνεται σαφές ότι καταργείται ο νόμος
Τα γκολ της Τσέλσι επί της Σάλκε (VIDEOS)
25 Νοεμβρίου 2014, 22:43 |
Έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Σεσκ Φάμπρεγκας, ο Τζον Τέρι πήρε την κεφαλιά και άνοιξε το σκορ
Σιμεόνε: "Δυνατός μέσα και έξω ο Ολυμπιακός"
25 Νοεμβρίου 2014, 22:23 |
Αναλυτικά οι δηλώσεις του Σιμεόνε στη συνέντευξη Τύπου: για το εάν τον εξέπληξε η ήττα στην
Μαγεία και 0-1 με τον Σουάρες (VIDEO)
Ο Ουρουγουανός στράικερ δέχθηκε την μπάλα με πλάτη και με μία καταπληκτική προσποίηση άφησε πίσω
Το 1-0 από τον Αγκουέρο με πέναλτι (VIDEO)
25 Νοεμβρίου 2014, 22:13 |
Στο 22ο λεπτό η Μάντσεστερ Σίτι άνοιξε το σκο...
Η "ερυθρόλευκη" πτήση για Μαδρίτη (VIDEO)
25 Νοεμβρίου 2014, 22:08 |
Μέσα σε ευχάριστο κλίμα η αποστολή του Ολυμπιακού ταξίδεψε την Τρίτη (25/11) για τη Μαδρίτη ενόψει
Ζιελόνα Γκόρα - ΠΑΟΚ 84-77
Ο ΠΑΟΚ ήταν η πρώτη ομάδα που ηττήθηκε από τη Ζιελόνα Γκόρα (84-77) και η προσπάθεια ...
Νάνο: "Λείπει μόνο η υπογραφή"
25 Νοεμβρίου 2014, 21:33 |
Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της NOVA: "Γνωρίζουμε πως θα είναι πολύ δύσκολο παιχνίδι σε μία
Ζημιά ο Παπαντωνίου
25 Νοεμβρίου 2014, 21:08 |
Ο Νώντας Παπαντωνίου γύρισε στο πόδι του στην προπόνηση και αποχώρησε από το γήπεδο με έντονους
Επική γκάφα ο Μόγες!
Σε γκάφα ολκής υπέπεσε ο Ντέιβιντ Μόγες στο ντεμπούτο του στον πάγκο της Ρεάλ Σοσιεδάδ το Σάββατο
Η Πόρτο απέκλεισε την ΜΠΑΤΕ
25 Νοεμβρίου 2014, 20:53 |
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Πόρτο 0-3 (56' Ερέρα, 65' Μαρτίνες, 89' Τέγιο) Ο Γιασίν Μπραϊμί δημιούργησε
Πρώτος σκόρερ στην ιστορίας της Πριμέρα ο.... Κριστιάνο Ρονάλντο!
25 Νοεμβρίου 2014, 20:48 |
Ιδού τι έκανε ας πούμε το επίσημο κανάλι της Ρεάλ Μαδρίτης για να παρουσιάσει το ποιος είναι ο
Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Σέρβου οπαδού
25 Νοεμβρίου 2014, 20:18 |
Οι παίκτες της Ζιέλονα Γκόρα και του ΠΑΟΚ κράτησαν ενός λεπτού σιγή πριν από το τζάμπολ του μεταξύ
Μίτσελ: "Τον παίκτη που ήθελα από την Ατλέτικο τον έχω"
25 Νοεμβρίου 2014, 20:13 |
Απολαυστική για μια ακόμη φορά η συνέντευξη Τύπου του Μίτσελ, ο οποίος δήλωσε έτοιμος για την
Γκολ από φάουλ ο Τότι (VIDEO)
25 Νοεμβρίου 2014, 19:53 |
Λίγο πριν το ημίχρονο ο Φραντσέσκο Τότι άνοιξε το σκορ για τη Ρόμα στη Μόσχα
Πάλι χωρίς δουλειά ο Βίκτορ Μουνιόθ
25 Νοεμβρίου 2014, 19:43 |
Οι "μπλανκίγιος" έχασαν 2-0 από τη Νουμάνθια και συμπληρώνοντας τέσσερα παιχνίδια χωρίς νίκη (μία
Eρωτηματικό o κόσμος της ΑΕΚ στην Πάτρα
25 Νοεμβρίου 2014, 19:28 |
Την Κυριακή η ΑΕΚ θα ταξιδέψει στην Πάτρα για να αντιμετωπίσει την Παναχαϊκή και ένα ζήτημα που
Ελλάδα - Ολλανδία 11-12
25 Νοεμβρίου 2014, 19:13 |
Με την Άλκηστη Αβραμίδου να χάνει στην τελευταία επίθεση την ευκαιρία για την ισοφάριση, η Ελλάδα
Στη χιονισμένη Λευκορωσία ο ΠΑΟΚ
Οι "ασπρόμαυροι" έφτασαν λίγο μετά τις 18:00 δίχως κανένα πρόβλημα (με εξαίρεση το πολύ κρύο και
Nομικό πρόσωπο ιδιωτικού δικαίου ο ΕΣΚΑΝ
Σύμφωνα με την παράγραφο 1 του άρθρου 99 του νέου νομοσχεδίου "ο ΕΣΚΑΝ μετατρέπεται σε νομικό
Πανούτσι: "Καπέλο, ντροπή σου!"
25 Νοεμβρίου 2014, 18:23 |
Ο παλαίμαχος άσος της Μίλαν και της Ρεάλ, που είχε ρόλο άμεσου συνεργάτη του Ιταλού προπονητή,
Τα νούμερα του Φέντερερ (pic)
25 Νοεμβρίου 2014, 17:53 |
Ιδού ένα χαρακτηριστικό δείγμα Oι κατακτήσεις τουρνουά Γκραντ Σλαμ Γουίμπλεντον: 7 US Open: 5