19 Απριλίου 2014, 04:36 |
Ισχυρότατος σεισμός 6,9 ρίχτερ χτύπησε πριν από λίγο τη Νέα Γουινέα. Το επίκεντρο εντοπίζεται
ΒΙΝΤΕΟ-Αυτό πάει να πει τάπα
19 Απριλίου 2014, 04:26 |
Ο Γκάνι Λαβάλ κέρδισε δικαίως στην κατηγορία καλύτερο κόψιμο της Ευρωλίγκα. Και το βίντεο που
ΒΙΝΤΕΟ-Το φανταστικό κάρφωμα του Πέτγουεϊ
19 Απριλίου 2014, 03:56 |
Τις πέντε καλύτερες στιγμές της δεύτερης αγωνιστικής των πλέι οφ της Ευρωλίγκα παρουσίασε η
ΒΙΝΤΕΟ-Ακόμα πιο κοντά στο θαύμα η Ατλέτικο Μαδρίτης
19 Απριλίου 2014, 02:52 |
Δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο ήταν αρκετά για την Ατλέτικο για να φτάσει στην πολύτιμη νίκη με 2-0
Ακόμα πιο κοντά στο θαύμα η Ατλέτικο Μαδρίτης
19 Απριλίου 2014, 02:50 |
Χάκερς χτύπησαν την ιστοσελίδα της νομικής του ΑΠΘ για τον Καρέλι
19 Απριλίου 2014, 02:30 |
Θύμα χάκερς έπεσε η ιστοσελίδα της νομικής του ΑΠΘ από αγνώστους, που αφιερώνουν την πράξη τους
Καταγγελία μοναχής: Σταυρώθηκαν Χριστιανοί στη Συρία
19 Απριλίου 2014, 02:20 |
Μία πολύ σημαντική καταγγελία έκανε μία μοναχή από τη Συρία σε συνέντευξή της στο ραδιόφωνο του
Απάτη μέσω διαδικτύου στον Έβρο
19 Απριλίου 2014, 01:46 |
Μια υπόθεση απάτης μέσω διαδικτύου εξιχνιάστηκε από το Τμήμα Ασφαλείας Διδυμοτείχου Έβρου, καθώς
ΦΩΤΟ-Περιφορά Επιταφίου στο Λουτράκι
19 Απριλίου 2014, 01:10 |
Σε κλίμα κατάνυξης πραγματοποιήθηκε η περιφορά του Επιταφίου στον Άγιο Φανούριο στο Λουτράκι. Όπως
Τυνησία: Ο πρόεδρος της χώρας μείωσε τον μισθό του
19 Απριλίου 2014, 01:02 |
Σε μία κίνηση που είχε ως στόχο να στείλει το μήνυμα ότι συμπάσχει με τους πολίτες της χώρας του
Νότια Κορέα: Συνελήφθη ο πλοίαρχος
19 Απριλίου 2014, 00:20 |
Στη σύλληψη του πλοιάρχου του πλοίου που ναυάγησε στη Νότιο Κορέα προχώρησαν οι αρχές της χώρας,
Πρέβεζα: Το χαλάζι εμπόδισε τους Επιτάφιους
19 Απριλίου 2014, 00:02 |
Η κακοκαιρία που έπληξε το βράδυ της Μεγάλης Παρασκευής την Πρέβεζα και το χαλάζι ήταν αρκετά για
Η εθνική ομάδα είναι σοβαρότερη από κάθε ομάδα
18 Απριλίου 2014, 23:32 |
Η εθνική ομάδα είναι υπόθεση σημαντικά σοβαρότερη από κάθε ομάδα ή αγώνα και δεν μπορεί να
Ουκρανία: Κοινό διάγγελμα Τουρτσίνοφ - Γιατσενιούκ
18 Απριλίου 2014, 23:22 |
Οι αρχές του Κιέβου υποσχέθηκαν σήμερα την αποκέντρωση των εξουσιών και ένα ειδικό καθεστώς για τη
ΦΩΤΟ-Ηφαιστειακό νησάκι μέσα σε λίμνη
18 Απριλίου 2014, 22:58 |
Στη λίμνη Myvatn της βόρειας Ισλανδίας ένα μικρό ηφαιστειακό νησάκι κερδίζει τις εντυπώσεις και
Γιαννακόπουλος: Θα βγούμε πιο δυνατοί από τη δύσκολη νύχτα
18 Απριλίου 2014, 22:50 |
Ο πρόεδρος της ΚΑΕ Παναθηναϊκός Δημήτρης Γιαννακόπουλος δεν το… βάζει κάτω παρά την βαριά ήττα
ΒΙΝΤΕΟ-Ο Πρωθυπουργός ψέλνει στον Επιτάφιο της Πύλου
18 Απριλίου 2014, 22:28 |
ΒΙΝΤΕΟ-Ο Πρωθυπουργός ψέλνει στον Επιτάφιο της Πύλου Με ιδιαίτερη κατάνυξη και παρά την
Τραγωδία στη Γορτυνία: Ξεκληρίστηκε τετραμελής οικογένεια
18 Απριλίου 2014, 21:48 |
Τραγωδία στη Γορτυνία: Ξεκληρίστηκε τετραμελής οικογένεια Ο χάρος είχε στήσει καρτέρι σε μια
ΦΩΤΟ-Ελεονώρα Μελέτη: Άβαφη και ξαπλωμένη στην παραλία
18 Απριλίου 2014, 21:22 |
Η λατρεία και η αγάπη της για τη θάλασσα είναι ανεξάντλητη και με την πρώτη ευκαιρία την
Τελικό: ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός 77-51
18 Απριλίου 2014, 20:52 |
Ο Παναθηναϊκός παρουσιάστηκε πολύ χειρότερος σε σχέση με το πρώτο ματς, με συνέπεια να γνωρίσει
ΦΩΤΟ-Ιστορική ημέρα για την Αμμόχωστο
18 Απριλίου 2014, 20:38 |
Χιλιάδες κόσμου έσπευσαν στην εκκλησία Αγίου Γεωργίου Εξορινού στην Αμμόχωστο για την ακολουθία
Live: ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός 50-39 (30')
18 Απριλίου 2014, 20:30 |
Ο Παναθηναϊκός έπαιξε πολύ καλή άμυνα στο τρίτο δεκάλεπτο, καθώς κράτησε για πέντε λεπτά την ΤΣΣΚΑ
Ολάντ: "Δεν έχω λόγο να είμαι ξανά υποψήφιος"
18 Απριλίου 2014, 20:26 |
Ο πρόεδρος της Γαλλίας Φρανσουά Ολάντ δήλωσε ότι δεν έχει κανένα λόγο να είναι υποψήφιος για μια
ΦΩΤΟ-Επιτάφιος με χιόνι στα Καλάβρυτα
18 Απριλίου 2014, 20:22 |
Κάτω από πυκνή χιονόπτωση θα πραγματοποιηθεί η περιφορά του Επιταφίου στο Λεχούρι Καλαβρύτων. Εδώ
ΒΙΝΤΕΟ-Η... φλεγόμενη Τούμπα από ψηλά
18 Απριλίου 2014, 20:18 |
Το PAOK TV, το επίσημο κανάλι του ΠΑΟK, σας παρουσιάζει ένα εντυπωσιακό βίντεο από τον ημιτελικό
ΒΙΝΤΕΟ-Το Πάσχα των πολιτικών
18 Απριλίου 2014, 20:06 |
Στη γενέτειρα του στα Ιωάννινα βρίσκεται ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κάρολος Παπούλιας για να
ΒΙΝΤΕΟ-Από τα "μπούγκα μπούγκα" στο γηροκομείο ο Μπερλουσκόνι
18 Απριλίου 2014, 20:04 |
Πυρά κατά των δικαστών εκτόξευσε ο πρώην Ιταλός πρωθυπουργός, Σίλβιο Μπερλουσκόνι, ο οποίος έχει
Live: ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός 39-25 (ΗΜ.)
18 Απριλίου 2014, 19:54 |
Ο Παναθηναϊκός έπαθε μπλακ άουτ στο δεύτερο δεκάλεπτο, όπου έμεινε περισσότερα για πέντε λεπτά
ΒΙΝΤΕΟ-Τους 30 βαθμούς θα φτάσει η θερμοκρασία την Τρίτη του Πάσχα- Η πρόγνωση του καιρού από τον Σάκη Αρναούτογλου
18 Απριλίου 2014, 19:50 |
Κύμα ζέστης και σύντομο καλοκαιράκι από την Τρίτη! Τοπικά στα νότια έως και 30 βαθμούς Κελσίου. Τι
ΒΙΝΤΕΟ-Ο καπετάνιος εγκαταλείπει πρώτος το πλοίο
18 Απριλίου 2014, 19:38 |
Τον γύρο του κόσμου κάνει μια φωτογραφία που δείχνει τον καπετάνιο του πλοίου που βυθίστηκε στη