Onsports

Τετάρτη, 17 Σεπτεμβρίου 2014
Αφελάι: Με τέτοιο κόσμο, σχεδόν ανίκητοι
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:58 |
Ονειρικό χαρακτήρισε το αποτέλεσμα στη νίκη επί της Ατλέτικο, ο άσος του Ολυμπιακού Με τέτοια
Ολυμπιακός – Ατλέτικο: Υπόκλιση σε Μίτσελ και Ολυμπιακό από τον ξένο Τύπο (photos)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:53 |
Τον γύρο της Ευρώπης κάνει η νίκη του Ολυμπιακού σε βάρος της Ατλέτικο Μαδρίτης για την πρεμιέρα
Αρκαδικός: Ανακοίνωσε Χατζή
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:48 |
Το τελευταίο κομμάτι στο ρόστερ του έθεσε ο Αρκαδικός, που προχώρησε στην ανακοίνωση της
Μήτρογλου: Είμαι μια χαρά
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:44 |
Την αισιοδοξία του για την πορεία του Ολυμπιακού εξέφρασε ο σκόρερ του τρίτου γκολ με την Ατλέτικο
Ρεάλ Μαδρίτης – Βασιλεία 5-1 (video)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:43 |
Με φόρα μπήκε στη νέα σεζόν στο Champions League η Ρεάλ Μαδρίτης που φιλοδώρησε με πέντε τέρματα
Μιλιβόγεβιτς: Τα δώσαμε όλα
Ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς υποστήριξε πως οι παίκτες του Ολυμπιακού, έδωσαν το 100% των δυνατοτήτων τους
Μονακό – Μπάγερ Λεβερκούζεν 1-0 (video)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:38 |
Η επιστροφή της Μονακό στους ομίλους του Champions League συνδυάστηκε και με σπουδαία νίκη καθώς
Μίτσελ: Ο κόσμος με κάνει να νιώθω Πειραιώτης
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:33 |
Στην στήριξη των φιλάθλων του Ολυμπιακού και την εμπιστοσύνη των παικτών του στάθηκε μετά τη νίκη
Μπενφίκα – Ζενίτ 0-2 (videos)
Ένα ημίχρονο χρειάστηκε η Ζενίτ έτσι ώστε να κάμψει την αντίσταση της Μπενφίκα και να επικρατήσει
Ολυμπιακός: Θερμό χειροκρότημα (video)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:25 |
Ο Ολυμπιακός πανηγύρισε ευρείας έκτασης νίκη επί της Βενέτσια, αλλά αμφότερες οι ομάδες
Λίβερπουλ – Λουντογκόρετς 2-1 (videos)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:24 |
Στις καθυστερήσεις λυτρώθηκε η Λίβερπουλ που πήρε πολύ δύσκολη νίκη με 2-1 επί της Λουντογκόρετς
Μαρινάκης: Τα λόγια είναι περιττά..
Ο ιδιοκτήτης και πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός , Βαγγέλης Μαρινάκης, υποστήριξε πως… δεν υπάρχουν
Γκριζμάν: Βγάζω το καπέλο στον κόσμο του Ολυμπιακού
Ο διεθνής Γάλλος της Ατλέτικο Μαδρίτης υποκλίθηκε στους φιλάθλους των ερυθρόλευκων για την
Γαλατάσαραϊ – Άντερλεχτ 1-1 (videos)
Στα τελευταία λεπτά κατάφερε η Γαλατάσαραϊ να σώσει το βαθμό της ισοπαλίας απέναντι στην Άντερλεχτ
Ντόρτμουντ – Άρσεναλ 2-0 (videos)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:14 |
Από νωρίς προβάδισμα πήρε η Ντόρτμουντ για τη πρόκριση καθώς στην πρεμιέρα επικράτησε 2-0 της
Ολυμπιακός - Ατλέτικο 3-2: Τα γκολ του αγώνα (video)
Δείτε τα γκολ της τεράστιας νίκης (3-2) του Ολυμπιακού επί της Ατλέτικο Μαδρίτης, στην πρεμιέρα
Ρομπέρτο: Πήραμε την ανταμοιβή μας
Χαμηλά κρατά τους τόνους ενόψει της συνέχειας ο πορτιέρο του Ολυμπιακού μετά τη νίκη επί της
Ολυμπιακός: Φωτιά… στο Φάληρο με Μήτρογλου (video)
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:11 |
Ντελίριο ενθουσιασμού προκάλεσε στους οπαδούς του Ολυμπιακού το τέρμα του Κώστα Μήτρογλου στο 73
Σλούκας: Έτοιμοι στον πρώτο τελικό της χρονιάς
17 Σεπτεμβρίου 2014, 00:08 |
Ανέτοιμος είναι προς το παρόν ο Ολυμπιακός, με τον Κώστα Σλούκα να μην ξεγελιέται από την ευρείας
Μπαρτζώκας: Ακόμα δοκιμάζουμε πράγματα
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:54 |
Ο Ολυμπιακός σκόρπισε τη Βενέτσια, αλλά ο Γιώργος Μπαρτζώκας ξεκαθάρισε πως είναι εξαιρετικά νωρίς
Γιουβέντους – Μάλμε 2-0 (videos)
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:53 |
Για ένα ημίχρονο αντιστάθηκε η Μάλμε στη Γιουβέντους με τη γηραιά κυρία να καθαρίζει στην
Ολυμπιακός – Ατλέτικο: Το γκολ του Μήτρογλου (video)
Ο Κώστας Μήτρογλου έβαλε… θεμέλια νίκης για τον Ολυμπιακό απέναντι στην Ατλέτικο Μαδρίτης! Ο άσος
FIBA: Πρόεδρος επιτροπής ο Βασιλακόπουλος
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:44 |
Ο Οράσιο Μουρατόρε ανέλαβε σήμερα κι επίσημα τα καθήκοντά του, ως νέος ισχυρός άνδρας της FIBA,
Άρης: Φερνάντες in, Σταυρόπουλος out
Ο νεοαποκτηθείς Πορτογάλος αμυντικός έκανε την πρώτη του προπόνηση με τους κίτρινους , ενώ
Βεργέτης: Όχι κλάματα μόνο δουλειά
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:43 |
Το σύνθημα για ανασύνταξη δίνει ο τεχνικός του Αστέρα Τρίπολης ενόψει του εκτός έδρας αγώνα με την
Ολυμπιακός: Τα είπαν με Ρεκαλκάτι
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:29 |
Σύντομη συνομιλία, πριν από το μεταξύ τους φιλικό στο Taliercio Mestre , είχαν ο Κάρλο Ρεκαλκάτι
Μιχαλαριάς: Δεν θέλει τη Διπλή Ανάπλαση ο Παναθηναϊκός
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:28 |
Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη Παναθηναϊκού, Ηλίας Μιχαλαριάς, επανέλαβε την πάγια θέση του συλλόγου να
Παναθηναϊκός: Προλαβαίνει Ντιναμό ο Σίλντενφελντ
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:19 |
Όλα δείχνουν πως ο τραυματισμός του Γκόρντον Σίλντενφελντ δεν είναι σοβαρός και πως ο έμπειρος
Κέρκυρα: Το αντίο στον αδικοχαμένο Νίκα
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:18 |
Διοίκηση, παίκτες, τεχνική ηγεσία αλλά και πλήθος φιλάθλων συνόδευσε τον νεαρό άσο στην τελευταία
Ολυμπιακός: Νίκησε και τη Βενέτσια (photos)
16 Σεπτεμβρίου 2014, 23:12 |
Το δύο στα δύο έκανε ο Ολυμπιακός στα φετινά φιλικά προετοιμασίας του, καθώς επικράτησε και της