Onsports

Δευτέρα, 4 Μαϊου 2015
Αιγινιακός –Ζάκυνθος 1-0
03 Μαϊου 2015, 19:08 |
Νίκη οξυγόνο για τον Αιγινιακό που επικράτησε 1-0 της Ζακύνθου, για την 2 η αγωνιστική των
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός 1-0
Πολύτιμη νίκη με 1-0 του Αγροτικού Αστέρα κόντρα στον Πιερικό, για την 2 η αγωνιστική των play out
Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή 2-0
Ανάσα μετά από αρκετό καιρό για την ομάδα της Εύβοιας, η οποία επικράτησε 2-0 της Επισκοπής και
Παναιγιάλειος-Καλλιθέα 3-1
Νίκη παραμονής για τον Παναιγιάλειο. Η ομάδα του Αιγίου, επικράτησε 3-1 της Καλλιθέας, για την 2 η
LIVE CHAT η Super League
03 Μαϊου 2015, 18:48 |
Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό στο Onsports την εξέλιξη τεσσάρων αγώνων της 33ης αγωνιστικής της
Παναθηναϊκός: Βασικός ο Νίνης
Ο Σωτήρης Νίνης είναι στην αρχική ενδεκάδα του Παναθηναϊκού για τον εκτός έδρας αγώνα με την
Παναθηναϊκός: Στην Κέρκυρα ο Βόκολος
03 Μαϊου 2015, 18:38 |
Αν και υπήρξε πληροφόρηση πως ο Λεωνίδας Βόκολος θα βρεθεί στο εξωτερικό για να δει μεταγραφικούς
LIVE CHAT Ολυμπιακός - ΑΕΛ Καλλονής
Ώρα… στέψης για τον Ολυμπιακό, ο οποίος γιορτάζει την κατάκτηση του 42ου πρωταθλήματος στην
ACB: Νίκες για Ρεάλ και Μπάρτσα
03 Μαϊου 2015, 18:33 |
Η κανονική περίοδος του ισπανικού πρωταθλήματος πλησιάζει προς την ολοκλήρωσή της και στο πλαίσιο
LIVE CHAT Κέρκυρα - Παναθηναϊκός
03 Μαϊου 2015, 18:28 |
Η Κέρκυρα φιλοξενεί τον Παναθηναϊκό για την προτελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος και το
Γκολάρα με ψαλιδάκι ο Παρόλο (video)
03 Μαϊου 2015, 18:13 |
Η Λάτζιο έσωσε τον βαθμό στο Μπέργκαμο με αντίπαλο την Αταλάντα χάρη σ' ένα εκπληκτικό γκολ του
Η χρυσή βίβλος των πρωταθλητών Αγγλίας!
03 Μαϊου 2015, 18:08 |
Η Τσέλσι κατέκτησε το 5ο πρωτάθλημα της ιστορίας της στην Αγγλία και το Onsportsσας παρουσιάζει
Τσέλσι: Οι πανηγυρισμοί για το πρωτάθλημα (video)
Η Τσέλσι νίκησε 1-0 την Κρίσταλ Πάλας και στέφθηκε για 5η φορά στην ιστορία της πρωταθλήτρια, με
ΑΕΚ: Ανοίγει ο δρόμος για Μπαάλ
03 Μαϊου 2015, 17:58 |
Ελεύθερος μένει στο τέλος της σεζόν ο Λουντοβίκ Μπαάλ μετά τον υποβιβασμό της Λανς και έτσι ο
Μυθικό τακουνάκι ο Ντι Νατάλε (video)
03 Μαϊου 2015, 17:38 |
Ο… λύκος κι αν εγέρασε λέει η παροιμία και ο Αντόνιο Ντι Νατάλε φροντίζει να το αποδεικνύει σε
Σφαλιάρα στον Λούκας! (video)
Σκηνές… Ελλάδας για την Ντεπορτίβο Λα Κορούνια και τον Λούκας, ο οποίος δέχθηκε επίθεση από τους
Πρωταθλήτρια Αγγλίας η Τσέλσι
03 Μαϊου 2015, 17:33 |
Την κατάκτηση του αγγλικού πρωταθλήματος για πέμπτη φορά στην ιστορία της πανηγυρίζει η Τσέλσι
Απόλλων Σμύρνης: Χωρίς Φαρία στη Λάρισα
03 Μαϊου 2015, 17:08 |
Με ένα πρόβλημα της τελευταίας στιγμής ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ο Απόλλων Σμύρνης για το
LIVE CHAT: Η 2η αγωνιστική των play out της Football League
03 Μαϊου 2015, 16:48 |
Μαίνονται οι μάχες στα play out, καθώς όλες οι ομάδες έχουν πιθανότητες να βρεθούν στις τρεις
Ρόμα-Τζένοα 2-0 (videos)
Στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας ανέβηκε η Ρόμα μετά τη νίκη της με 2-0 επί της Τζένοα και πλέον
Παναρκαδικός-Πανελευσινιακός 0-2
03 Μαϊου 2015, 16:18 |
Στη Football League επέστρεψε ο Πανελευσινιακός, καθώς με τη νίκη του στην Τρίπολη με 2-0 επί του
Ολυμπιακός Βόλου: Χωρίς Νικολιά με Ηρακλή
03 Μαϊου 2015, 15:58 |
Με ένα απρόοπτο ολοκληρώθηκε η αποστολή του προετοιμασία του Ολυμπιακού Βόλου, για τον αγώνα
Εσπανιόλ-Ράγιο Βαγιεκάνο 1-1
03 Μαϊου 2015, 15:53 |
Σε τροχιά Ευρώπης έμεινε η Εσπανιόλ, που ισοφάρισε στο τέλος σε 1-1 την Ράγιο Βαγιεκάνο. Πλέον η
Ηρακλής: Έτοιμος για Βόλο
03 Μαϊου 2015, 15:33 |
Να διπλασιάσει τις νίκες του στα πλέι οφ θέλει ο Ηρακλής, ο οποίος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του
Παναθηναϊκός: Κανένα θέμα με Γιαννάκη
03 Μαϊου 2015, 15:08 |
Αμέσως μετά την ανακοίνωση του διαζυγίου του Παναθηναϊκού με τον Ντούσκο Ιβάνοβιτς, κυκλοφόρησαν
Τη Δευτέρα η ανακοίνωση για το νομοσχέδιο
03 Μαϊου 2015, 14:58 |
Με επίσημη ανακοίνωσή του αναμένεται να ενημερώσει το υφυπουργείο Αθλητισμού τη Δευτέρα (4/5) τις
Ολυμπιακός: Sold out η φιέστα!
03 Μαϊου 2015, 14:43 |
Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για αποψινή φιέστα του Ολυμπιακού στον αγώνα με την Καλλονή. Με
Και στο Βερολίνο… (photos+videos)
03 Μαϊου 2015, 14:35 |
Έχουν περάσει έξι χρόνια από την ημέρα που ο Παναθηναϊκός έραψε στο Βερολίνο το πέμπτο αστέρι στη
Παναθηναϊκός: Τέλος ο Ιβάνοβιτς
03 Μαϊου 2015, 14:34 |
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία του Παναθηναϊκού αποτελεί ο Ντούσκο Ιβάνοβιτς, μετά την ήττα από
Τρίκαλα: Παρελθόν ο Αλεξάντερ
Δεν θα συνεχίσει να αγωνίζεται με τη φανέλα των Τρικάλων ο Κουάμε Αλεξάντερ. Ο Αμερικανός πάουερ