Sportdog

Τετάρτη, 16 Απριλίου 2014
"Θα το θυμάμαι σε όλη μου τη ζωή"
13 Απριλίου 2014, 22:31 |
"Είμαι ευτυχισμένος που βρίσκομαι εδώ για να γιορτάσω το 41ο πρωτάθλημα του Ολυμπιακού. Θα το
Νίκη με ΠΑΟΚ και ξανά φιέστα
13 Απριλίου 2014, 22:30 |
Πανευτυχής ο Μίτσελ μετά την φιέστα του Ολυμπιακού για το πρωτάθλημα, έστειλε μήνυμα και για το
ΣΟΚ με τον τραυματισμό του Ντιέγκο Κόστα! (ΒΙΝΤΕΟ)
13 Απριλίου 2014, 22:11 |
Η Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε 2-0 την Χετάφε εκτός έδρας και παρέμεινε στην κορυφή του ισπανικού
Αυτό το πρωτάθλημα δεν θα ανέβει επίπεδο
13 Απριλίου 2014, 22:10 |
Αυτό το πρωτάθλημα δεν πρόκειται να ανέβει επίπεδο , δήλωσε χαρακτηριστικά ο τεχνικός της ελαφράς
Το γκολ της χρονιάς ο Βεργώνης! (ΒΙΝΤΕΟ)
Για τρίτη σερί χρονιά, η Βέροια την επόμενη αγωνιστική περίοδο θα είναι στη Super League αφού με
ΣΟΚ με τον τραυματισμό του Νιτέγκο Κόστα! (ΒΙΝΤΕΟ)
13 Απριλίου 2014, 22:00 |
Γι` αυτό έχασε το πέναλτι ο Ντιέγκο Κόστα! (ΒΙΝΤΕΟ)
Δείτε τη φωτό πίσω από την εστία στην οποία έχασε ο Ντιέγκο Κόστα το πέναλτι στο "Αλφόνσο Πέρεθ"
Έπεσε ο Απόλλων, πλέι-άουτ η Ξάνθη!
13 Απριλίου 2014, 21:51 |
Ο Πανιώνιος, ο Πλατανιάς (με το μεταξύ τους άχρωμο και "βολικό" 0-0 της Νέας Σμύρνης), καθώς και η
Με 3άρα στην 7η θέση! (ΒΙΝΤΕΟ)
13 Απριλίου 2014, 21:50 |
Εργοτέλης και Καλλονή έπαιξαν… χαλαρά, με τους Κρητικούς να αποχαιρετούν με 3-0 τη φετινή σεζόν
Και του χρόνου με το...Γ-καλο! (ΒΙΝΤΕΟ)
Η εξαιρετική χρονιά του Παναιτωλικού είχε και το ιδανικό τέλος, με τους Αγρινιώτες να δίνουν
Έχασε ο ΠΑΟΚ με κάτω τα χέρια σε... αγγαρεία! (ΒΙΝΤΕΟ)
13 Απριλίου 2014, 21:41 |
Ο κάκιστος ΠΑΟΚ βρέθηκε να χάνει 3-0 από τον Λεβαδειακό, ωστόσο με τέρματα των Ολίσε και
"Δεν είναι αποδεκτή η αξιοπρέπεια"
Αναλυτικά το σχόλιο των κύκλων της ΠΑΕ Παναθηναϊκός: "Όλη η Ελλάδα είδε σήμερα και κατάλαβε δύο
Ώρα για... devotion (BINTEO)
Δείτε το φιλμάκι διάρκειας 3:24 λεπτών που ανέβασε το κανάλι της Ευρωλίγκα με τις καλύτερες
Δίκαια η Χόφενχαϊμ
13 Απριλίου 2014, 21:40 |
Οι γηπεδούχοι καθάρισαν την υπόθεση νίκη στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Σαλίχοβιτς και του
Φορτσάτες οι "νυχτερίδες"
13 Απριλίου 2014, 21:31 |
Ο Πιάτι άνοιξε το σκορ στο 22΄ και ο Κόρο έφερε το ματς στα ίσια ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 28΄ για
Τα έσοδα της φιέστας!
Ο Ολυμπιακός πανηγυρίζει την κατάκτηση του πρωταθλήματος και συγχρόνως βοηθάει την UNICEF καθώς...
"Ροπαλιά" για Ηρακλή στα Ψαχνά... (ΒΙΝΤΕΟ)
Δυναμικά στο κόλπο της ανόδου μπήκε ο Ηρακλής Ψαχνών, επικρατώντας του… συνονόματού του Ηρακλή με
"Διπλό" με το μυαλό στα πλέι-οφ
Δεν αποτελεί ελληνικό παράδοξο, ούτε είναι απαραίτητο να ψάξει κανείς να βρει θεωρίες συνομωσίας.
Φιέστα ο ένας, άστα... ο άλλος
13 Απριλίου 2014, 21:13 |
Ο Ολυμπιακός ήταν ο απόλυτος κυρίαρχος στο πρώτο μέρος, το κοινό στο "Καραϊσκάκη" τον έσπρωχνε,
Μόλις είδε κόκκινο ...πέρασε με πράσινο!
Γκολ και διαμαρτυρίες Το πρώτο ημίχρονο στα Πηγάδια, τα είχε όλα! Ευκαιρίες, γκολ, αποβολή και
Έχασε στη Λιβαδειά, έχασε και για τα πλέι οφ!
Με ήττα ολοκλήρωσε την κανονική περίοδο του πρωταθλήματος ο ΠΑΟΚ. Ο Δικέφαλος ηττήθηκε 3-2 εκτός
Έξαλλος ο Αναστασίου!
13 Απριλίου 2014, 21:12 |
Εμφανώς νευριασμένος ήταν μετά το τέλος του αγώνα με την Ξάνθη ο Γιάννης...
Γ-καλο τέλος με γκολάρα!
Σε ένα αδιάφορο βαθμολογικό ματς στο Αγρίνιο, ο Παναιτωλικός ολοκληρώσε νικηφόρα επικρατώντας με
Εργο-τέλος!
Περισσότε...
Τέλειωσε το μαρτύριο για τον Άρη...
Στο τελευταίο του παιχνίδι στην Σούπερ Λιγκ, ο Άρης ήρθε ισόπαλος χωρίς σκορ με τον ΠΑΣ Γιάννινα
Σώθηκε η Βέροια!
Η Βέροια με το μοναδικό γκολ του Βεργώνη, επικράτησε 1-0 του Αστέρα Τρίπ...
Γλίτωσαν και οι δύο!
Σε ένα ματς χωρίς ιδιαίτερες φάσεις, Άρης και Πλατανιάς ήρθαν ισόπαλοι χωρίς σκορ και αμ...
Μπαλτάκος: Αν ενωθούν ΝΔ, Χρυσή Αυγή, ΑΝΕΛ θα κυβερνάμε 50 χρόνια
13 Απριλίου 2014, 21:01 |
"Πρέπει να επανενωθεί η Δεξιά", είπε σε συνέντευξή του στη Real News ο πρωταγωνιστής του βίντεο