Πανό - παράνοια στον αγώνα της ΑΕΚ! (ΦΩΤΟ)
"Με την βοήθεια των φιλάθλων κερδίσαμε"
Ο τεχνικός του Ολυμπιακού τόνισε αρχικά στην κάμερα της Nova: "Ο Παναιτωλικός είναι μια πολύ καλή
Μείνε μαζί του έγγυος, στις νίκες είναι φερέγγυος! (ΦΩΤΟ)
18 Ιανουαρίου 2015, 21:40 |
Μπορεί να άργησε 69 λεπτά να σκοράρει, αλλά στο τέλος ο Ολυμπιακός πήρε τη νίκη 2-0 με τον
Χάθηκε η μπάλα! Ολυμπιακός-Παναιτωλικός 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
18 Ιανουαρίου 2015, 21:31 |
Γκολάρα στο 92' μετά από σόλο του Ντουρμάζ και σουτάρα του Μανιάτη....
Τρελάθηκε ο Περέιρα στο γκολ!
Η λέξη... ανακούφιση δεν περιγράφει το συναίσθημα που ένιωσε ο Βίτορ Περέιρα μόλις έγινε το 1-0
Μολότοφ σε λεωφορείο με οπαδούς του Άρη
18 Ιανουαρίου 2015, 21:30 |
Πριν λίγη ώρα, άγνωστοι πέταξαν μολότοφ σε λωφορείο που μετέφερε οπαδούς του Άρη και επέστρεφε από
Με Ντοσεβί! Ολυμπιακός-Παναιτωλικός 1-0 (LIVE)
18 Ιανουαρίου 2015, 21:10 |
Ο 27χρονος μεσοεπιθετικός πήρε τις κόντρες και από κοντά άνοιξε το σκορ γ...
Έγινε Σίτι ο Σερ Άλεξ; (ΦΩΤΟ)
...διαπιστώσαμε ότι ο συγκεκριμένος τύπος δεν είναι ο Σερ Άλεξ Φέργκιουσον, αλλά έχει τρελή
Δημοσκόπηση δίνει 144 βουλευτές στον ΣΥΡΙΖΑ!
18 Ιανουαρίου 2015, 20:52 |
Συγκεκριμένα στη δημοσκόπηση που δημοσιεύεται σήμερα ο ΣΥΡΙΖΑ συγκεντρώνει ποσοστό 35,5% και 144
Τρελάθηκε με Τούμπα ο Νομπόα!
18 Ιανουαρίου 2015, 20:50 |
Η εξέδρα ήταν εκπληκτική, έμεινα με το στόμα ανοικτό. Προσπάθησα να δώσω το 100% όσο έπαιξα για να
Πολύ μπλα-μπλα... Ολυμπιακός-Παναιτωλικός 0-0 (LIVE)
18 Ιανουαρίου 2015, 20:41 |
Φλύαρος ο Ολυμπιακός που απείλησε μόνο με μακρινά σουτ στο πρώτο μέρος τον Πα...
Στο ρελαντί η Ατλέτικο (ΒΙΝΤΕΟ)
18 Ιανουαρίου 2015, 20:40 |
O Μάντζουκιτς στο 34' έβαλε μπροστά τους "ροχιμπλάνκος" με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, ενώ ο Ραούλ
Αυτό είναι το πιο καυτό στιγμιότυπο στο Άλιμος-ΑΕΚ!
Το ματς ήταν τόσο κακό που η πιο ενδιαφέρουσα στιγμή, ήταν όταν ο Σαγανάς είχε ένα τρυφερό
Φοβερή ατάκα Άγγελου για "Σπυρό" και Τζαβέλλα!
18 Ιανουαρίου 2015, 20:31 |
Ο Άγγελος Αναστασιάδης μετά το ματς με τον Πλατανιά επισημοποίησε το... τέλος των Τζαβέλλα –
Η πρόβλεψη Χριστόπουλου για ΠΑΟΚ και πρωτάθλημα
18 Ιανουαρίου 2015, 20:30 |
"Είχαμε δύσκολη δουλειά στο σημερινό παιχνίδι. Παίξαμε στην έδρα του διεκδικητή του τίτλου. Σε μία
Άσχημο θέαμα, πολλές ομορφιές στην Καισαριανή! (ΦΩΤΟ)
Μπορεί το παιχνίδι Άλιμος-ΑΕΚ να μην είδαμε ποδόσφαιρο, τουλάχιστον οι ωραίες θηλυκιές παρουσίες
H... τρέλα πάει στην Τούμπα!
18 Ιανουαρίου 2015, 20:11 |
Στο δεύτερο ημίχρονο λοιπόν και ενώ ο Νομπόα ήταν έτοιμος να μπει στο γήπεδο, όλο το γήπεδο
Έβγαλε τα κανόνια η Άρσεναλ! (ΒΙΝΤΕΟ)
Η Σίτι είχε την υπεροχή στο ματς στο "Etihad", ωστόσο η Άρσεναλ ήταν αυτή που άνοιξε το σκορ με
Το πήρε στα... πέναλτι!
18 Ιανουαρίου 2015, 20:10 |
Στο 90' κατάφερε να κάμψει η ΑΕΚ την αντίσταση του Αλίμου, ο οποίος στάθηκε πολύ καλά στον
Δεν αποσύρεται από το πρωτάθλημα!
18 Ιανουαρίου 2015, 19:51 |
Χωρίς να εντυπωσιάσει ο ΠΑΟΚ πήρε μία σημαντική νίκη με 1-0 κόντρα στον Πλατανιά και πλέον έχει
Γιατί ζήτησε συγγνώμη ο Πράνιτς;
18 Ιανουαρίου 2015, 19:50 |
Αναλυτικά όσα είπε ο Πράνιτς Για το παιχνίδι: Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήμασταν καλοί και ο
Πρώην άσος του Ολυμπιακού το αφήνει ανοιχτό για Παναθηναϊκό!
18 Ιανουαρίου 2015, 19:31 |
Ποιος Έλληνας αμυντικός, με θητεία στον αιώνιο αντίπαλο, δεν απέκλεισε το εν...
Το κυνήγι συνεχίζεται (ΦΩΤΟ)
Διαβάστε πώς διαχειρίστηκαν το θέμα: Olapaok.gr Παίκτες και κόσμος συνεχίζουν... το κυνήγι!
Ποιος πήγε σε προεκλογική συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ;;;
18 Ιανουαρίου 2015, 19:22 |
Ένας… γκεστ σταρ εμφανίστηκε στην προεκλογική συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ στο Παλαιό Φάληρο με ομιλητές
Βάλτε κανένα γκολ... Άλιμος-ΑΕΚ 0-0 (LIVE)
18 Ιανουαρίου 2015, 19:21 |
Να ολοκληρώσει νικηφόρα τον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής θέλει η ΑΕΚ στην
Ένας Μανιάς δεν έφτανε...
18 Ιανουαρίου 2015, 19:20 |
Ο αγώνας άρχισε ιδανικά για τους γηπεδούχους που ευτύχησαν να προηγηθούν μόλις στο 10' με κεφαλιά
Τι τρέχει με τον Γιάννη και την Ιρίνα Σάικ;!
18 Ιανουαρίου 2015, 19:11 |
Άκουσα ότι η Ιρίνα Σάικ είναι ελεύθερη... Μήπως να της στείλω κάποιο προσωπικό μήνυμα; Ή νομίζετε
Μήνυμα Τούμπας σε Ιβάν!
18 Ιανουαρίου 2015, 19:01 |
Ο ΠΑΟΚ προηγείται ήδη με 1-0 με τέρμα του Αθανασιάδη, με τους οπαδούς της ομάδας να έχουν αναλωθεί